Sandro Zufic’ten Dominik Livakovic yorumu! ‘Konsantrasyon kaybı yaşadı’

Hırvatistan Milli Takımı ve Fenerbahçe’nin kalecisi Dominik Livakovic’in eski antrenörü Sandro Zufic dikkat çeken açıklamalarda bulundu. TRT Spor’a konuşan Sandro Zufic, Dominik Livakovic’in performansı sonrası yapılan eleştirilere cevap verdi.

Dominik Livakovic’in Fenerbahçe’de mükemmel bir kariyeri olmasını beklediğini ifade eden Sandro Zufic, “Livakovic’in motivasyonu yerinde ve hiçbir şey onun performansını düşüremez. Fenerbahçe’de mükemmel bir kariyenin olacağını düşünüyorum. Psikolojisi güçlü karakteri düzgün bir oyuncu” dedi.

Sandro Zufic, Hırvat taraftarların Dominik Livakovic’e gösterdiği tepkilerle ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Livakovic’in Türkiye maçında yediği gol gibi birçok pozisyon gördük, karşılaşmada bir anlık konsantrasyon kaybı yaşadı. Galler maçındaki golde ise onun hatası yok. Bunlara rağmen her iki mücadelede Türkiye’ye karşı 6 Galler’e karşı 3 önemli kurtarış yaptı.”

Dominik Livakovic’in Hırvatistan Milli Takımı’nın önemli parçaları arasında yer aldığını dile getiren Sandro Zufic, “Kesinlikle Fenerbahçe’de çok daha iyi bir performans sergileyecek ve Kasım ayında mili takımın önemli bir parçası olacak. İki yıl önce milli takımda yine sorunlar yaşamış ve güçlü bir şekilde dönmüştü. Bu durumdan da tekrar daha güçlü bir şekilde çıkacaktır” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x