Erkek Dergilerinin Kapaklarını Süsleyen Julia Fox Yalan Makinesine Bağlıyken Yaptığı Hırsızlıkları İtiraf Etti

Ünlü model ve oyuncu Julia Fox, dönem dönem yaptığı açıklamalarla ve sansasyonel aşk hayatıyla magazin dünyasını epey meşgul eden bir isim. Geçtiğimiz günlerde Vanity Fair dergisinin yayınına katılan Fox, geçmiş hayatıyla ilgili bazı detaylar paylaştı.

Amerikalı aktris ve model Julia Fox, çoğumuzun 2019 yapımı Uncut Gems filmindeki performansıyla tanınan bir isim. Ancak onun kariyeri sadece sinemadan ibaret değil. Kendisi ayrıca kadın kıyafetleri tasarlayan bir moda tasarımcısı da.

Fox’un kariyeri oldukça karmaşık ve bir o kadar da ilgi çekici. 2015 yılında Playboy’un son çıplak baskısı için poz vermesiyle gündeme oturan güzel model, Uncut Gems filminde de Adam Sandler’ın canlandırdığı Howard karakterinin metresini oynamıştı.

Hatta seks işçiliği yapan bir grup genç kızı konu alan ve 2021’de vizyona giren Fantasy Girls adlı bir filmi de yönetmişti.

Ancak onu şöhrete taşıyan ne oyunculuğu ne de modelliği oldu. Kim Kardashian’dan ayrılan Kanye West’le kısa süreli bir aşk yaşaması ona şimdiki şöhretini getirmişti. Açıkçası bugüne kadar yaptığı hiçbir iş Kanye West ile olan ilişkisi kadar dikkat çekmemişti.

Tabii bu kısa süreli ilişkiden sonra Fox’un modellik ve oyunculuk işlerinde artış oldu. Artık moda haftalarında, film festivallerinde, özel davetlerde herkesin ilgisini çekiyor genç oyuncu.

Deyim yerindeyse kariyer hayatında bu sansasyonel ilişkinin meyvesini yiyen Julia Fox son zamanlarda yaptığı açıklamalarda adından sıklıkla söz ettiriyor.

33 yaşındaki ünlü güzel geçtiğimiz günlerde Vanity Fair dergisinin bir yayınına katıldı ve yayında Julia Fox’tan yalan makinesine bağlıyken sorulara cevap vermesi istendi. Onlardan bir tanesi de ünlü oyuncunun “daha önce hırsızlık yapıp yapmadığı” sorusuydu.

Çocukluk döneminde fakir bir ailede büyüyen ve geçim sıkıntısı çeken Julia Fox’un ünlenmeden önce lüks mağazalardan birinde hırsızlık yaptığını söylemesi gündem oldu. Fox yayında Oscar De La Renta marka yılan derisi bir çantayı eşofmanının içine sokarak yürüttüğünü itiraf etti.

Julia Fox meşhur olmadan önce yaptığı diğer hırsızlıkları yakında yayınlanan kitabında anlatmış. Kitapta Kanye West ile olan ilişkisinin en mahrem detaylarını da es geçmemiş.

Siz Fox’un hırsızlık yapmasına ne diyorsunuz? Buyrun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x