CHP’de bir istifa daha: Şahinbey ilçe başkanı ve ilçe yönetimi istifa etti

Aday listelerinde sona yaklaşılan CHP’de istifalar sürüyor. CHP Şahinbey İlçe Başkanı Avukat Mehmet Aydın Şahin ilçe yönetimiyle birlikte istifa etti.

Gazete Fil’in aktardığına göre, Şahin istifa sonrası şu açıklamayı yaptı:

“Kamuoyunca da bilindiği üzere kongre ve kurultay süreçlerinde, il düzeyinde yaşadığım fikir ayrılıkları sağlıklı bir siyasi tartışma zemininden ayrılmış, seçim sürecinde olmamıza rağmen partinin önüne geçmiştir.

Partinin yalnızca başarıya odaklanması adına onurla yürüttüğüm Şahinbey İlçe Başkanlığı görevimden, yönetim kurulu üyelerimle birlikte istifa ediyorum. Rejimin ülkeyi sürüklediği bu karanlık durumdan çıkış için, partinin bir neferi olarak yüksek gayret göstermeye devam edeceğimin bilinmesini istiyorum.

Bu duygularla; yönetim kurulu üyelerime, mahallelerime, kadınlara, gençlere, sandıkları ve okulları bekleyenlere, eylem ve etkinlik çağrılarına kayıtsız kalmayanlara, bu süreçte yanımda olanlara, üzerimde emeği olan herkese şükranlarımı sunuyorum.

Partiye verdiğim emeklerimi helal ediyor, Partinin bana kattıklarına minnet duyuyorum. Doğru şeyler yapma azmimi muhafaza ediyorum.”

Öte yandan CHP’nin Şahinbey Belediye Başkan adayı Arkın Bereketoğlu olarak açıklandı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x