Vuslat Doğan Sabancı’dan kaza sonrası ilk paylaşım, Ali Sabancı’dan ilk kare

Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı, 25 Ağustos’ta Yunanistan’ın Leros Adası açıklarında deniz kazası geçirdi. Tedavisi için ABD’ye giden Vuslat Doğan Sabancı sosyal medya hesabı Instagram’dan ilk kez paylaşım yaptı.

‘SALYANGOZUN MEKTUBU’

Vuslat Doğan Sabancı’nın paylaşımı şöyle:

“Bir kaç hafta evvel bir heykelin tepesinde bir salyangoz gördüm. Salyangoz sanki bana uzun bir mektup yazıyordu.

Mektubunda şunu söylediğini duydum: ‘Yavaşlayabildiğin bir hayatı bütün duyularınla dinleyebildiğin sürece her gün daha ileri gidebilirsin. Hatta zamandan bağımsız bir şekilde.”

Vuslat Doğan Sabancı’nın aylar sonra yaptığı bu paylaşımın ardından takipçileri tarafından kendisine geçmiş olsun dilekleri geldi.

ALİ SABANCI’DAN SOKAKTA İLK KARE

İktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ da Ali Sabancı’dan ilk kareye köşesinde yer verdi:

“Ali Sabancı geçirdiği ameliyatın ardından hâlâ nekahet döneminde. Ünlü iş adamı, geçtiğimiz gün kontroller için Amerikan Hastanesi’ne geldi. Burada doktor kontrolünden geçen Sabancı, çıkışta objektiflere takıldı.

Kaza sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti sırasında hastane yatağında fotoğrafı yayınlanan iş adamı, ilk kez sokakta görüldü. Keyfinin yerinde olduğu görülen Ali Sabancı, doktoruyla ‘çak’ yaptıktan sonra otomobiline binerek evine geri döndü.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x